Mailmonster Special Edition

admin tarafından tarihinde yayınlandı

Günümüzde ne önemli seo faktörü hala backlinktir. Backlink alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeyim . Bir kere forumlarda satılan milletin hücüm ettiği sitelerden link alırsanız zararlı çıkarsınız. Onun dışında tanıtım yazısı almak için epey bir uğraş vermeniz gerekiyor. Tanıtım yazısı her site sahibi vermeyebiliyor ya da yüksek fiyat çekebiliyorlar. Boşuna zaman ve emek harcamayın diye bu noktada daha kolay backlink bulmanız için bir seo programı geliştirdim.

Program öncelikle kelimenizi giriyorsunuz mesela “yemek tarifleri” olsun bu konuyla google da çıkan ne kadar site varsa bunları alıyor. Bunları domain whois sitesinde sorgulatıyor buradan emailleri ilk buradan almaya çalışıyor , extra olarak sitenin iletişim bölümlerine bakıyor ve mail adreslerini topluyor.  Topladıktan sonra mail gönderebiliyorsunuz. Filitreleme yapıp gmail,hotmail ,yandex seçebiliyorsunuz.

Programı backlink almak dışında belli konuda bilgi vermek , destekçi toplamak , ürün tanıtımı ve website tanımı , program tanıtımı yapabilirsiniz. Ya da aklınıza başka şeyler gelebilir.

Resim:

2016-07-03_13-09-37

Ve whoisden ve siteden htmlleri indirien program:

2016-07-03_13-13-53

 

Fiyat: 300 tl  // Güncelleme desteği vardır.

 

Detaylar:

Mail gönderimi için yandex mail kullanabilirsiniz.

Googledan site toplayan program belli limitleri var google abanırsanız yasaklar bunun için spam çalışmalara uygun değildir.

Yandex günlük mail gönderim limiti 500 dür.

 

Kategoriler: Satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir